Kent Havadis Gazetesi
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

SON YORUMLANANLAR

  İlçe Emniyet Müdürü Değişti

  İlçe Emniyet Müdürü Değişti

  Tarih 26 Agustos 2011, 13:45 Editör Kadife Kirim

  İstanbul Emniyet Müdürlüğünde, terfi ve atamaların ardından bazı ilçe ve şube emniyet müdürlüklerinde görev değişiklikleri yapıldı.

  Geçtiğimiz günlerde, Arnavutköy ilçe Emniyet Müdürü ve Müdür Yardımcıları değişti. Arnavutköy ilçe Emniyet Müdürü Ümit Otman’ın yerine Şişli Emniyet Müdür Yardımcısı Ramazan Tiryaki atandı. Emniyet Müdür Yardımcılığına ise Uğur Aykut ve Cüneyt Bulut getirildi.

   Şişli Emniyet Müdür Yardımcılığından Arnavutköy ilçe Emniyet Müdürü olarak atanan Ramazan Tiryaki görevine başladı. Gelir gelmez yoğun bir şekilde çalışmalara başlayan Ramazan Tiryaki ziyaretleri kabul ediyor.

  Diğer atamalar ise şöyle:

  Ertan Erçıktı, Terörle Mücadele Şube Müdür Yardımcılığından Gaziosmanpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğüne,  Murat Şahin Sultangazi İlçe Emniyet Müdür Yardımcılığından, Esenler İlçe Emniyet Müdürlüğüne atandı.

  Ergenekon operasyonlarını yürüten Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ile Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü’nde herhangi bir değişiklik yapılmadı.

  Ergenekon operasyonlarını yürüten Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’nden sorumlu Emniyet Müdür Yardımcısı Mutlu Ekizoğlu’na yapılan değişiklikle, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğüne bağlandı. Hrant Dink Cinayeti’nde ihmali olduğu eleştirilerine maruz kalarak görevinden alınan Bomba İmha ve İnceleme Şube Müdürlüğü ile Tanık Koruma Şube Müdürlüğü’nden sorumlu Emniyet Müdür Yardımcısı Ali Fuat Yılmazer, görevine aynı şubelerde devam edecek.

  Bu haber 2222 defa okunmuştur.

  Arnavutköy

  Emniyetin huzur toplantısına madde bağımlılığı damgasını vurdu

  Emniyetin huzur toplantısına madde bağımlılığı damgasını vurdu Arnavutköy İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Hizmetler Kapsamında vatandaşları bilgilendirmek, soru ve taleple...

  Arnavutköylüler Ramazan Boyunca Cami ve Türbeleri Gezecek

  Arnavutköylüler Ramazan Boyunca Cami ve Türbeleri Gezecek Her yıl binlerce kişiyi İstanbul'un tarihi mekânları ile buluşturan Arnavutköy Belediyesi; bu sene de Arnavutkö...

  ANKET

  Cumhurbaşkanlığı Secimlerinde Oyunuzu Hangi Adaya Vereceksiniz?
  Tüm Anketler

  HAVA DURUMU

  Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

  www.kenthavadis.com
  RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

  Altyapi: MyDesign Haber Sistemi